Община Ружинци обявява открита процедура за възлагане на обществена поръчка с предмет „Изпълнение на Инженеринг- проектиране, упражняване на авторски надзор и изпълнение на СМР на обект „Подмяна на улично осветление в селата Ружинци, Бело поле, Дреновец, Тополовец, Динково, община Ружинци“.

Срок за получаване на оферти: 01.04.2019 г. 17.00 часа.

Отваряне на офертите: 02.04.2019 г. от 11:00  часа в Заседателна зала на община Ружинци, с.Ружинци, ул. „Георги Димитров” № 31, обл.Видин.

РЕШЕНИЕ за откриване на процедура >>>тук>>>

ОБЯВЛЕНИЕ за обществена поръчка >>>тук>>>

Обявлението публикувано в портала за обществени поръчки на Официален вестник на Европейски съюз/OB/S/ в базата данни на TED  >>>тук>>>

Техническа спецификация >>>тук>>>