Община Ружинци обявява открита процедура за възлагане на обществена поръчка с предмет „Изпълнение на строително-монтажни/ремонтни работи (СМР/СРР) на сгради общинска собственост на територията на община Ружинци по обособени позиции“: Обособена позиция № 1. „СМР за обновяване фасади на сгради- общинска собстевност“; Обособена позиция № 2. „СМР на покриви на сгради – общинска собственост“; Обособена позиция № 3. „ОР на сграда Културен дом /УПИ 597, кв. 80/ с.Дреновец“; Обособена позиция № 4. „СМР на читалищни сгради – общинска собственост“; Обособена позиция № 5. „ОР на сгради- общинска собственост в с.Ружинци/Детска градина-кухня и сграда в УПИ 312, кв. 20/“; Обособена позиция № 6. „ОР на покрив на сграда общинска собственост – Жилищен блок 9 апартамента и Апартамент №1, ет.1 с.Дреновец“.

Срок за получаване на оферти: 09.04.2019 г. 17.00 часа.

Отваряне на офертите: 10.04.2019 г. от 11:00  часа в Заседателна зала на община Ружинци, с.Ружинци, ул. „Георги Димитров” № 31, обл.Видин.

РЕШЕНИЕ за откриване на процедура >>>тук>>>

ОБЯВЛЕНИЕ за обществена поръчка >>>тук>>>

Обявлението публикувано в портала за обществени поръчки на Официален вестник на Европейски съюз/OB/S/ в базата данни на TED  >>>тук>>>

Техническа спецификация по ОП1 >>>тук>>>