СМР – „Обновяване на паркове и градини в три населени места на територията на община Ружинци – с. Ружинци, с. Бело поле и с. Дреновец” по три обособени позиции

Община Ружинци обявява публично състезание за възлагане на обществена поръчка с предмет „Избор на изпълните за извършване на строително – монтажни работи във връзка с изпълнението на проект с работно заглавие: „Обновяване на паркове и градини в три населени места на територията на община Ружинци – с. Ружинци, с. Бело поле и с. Дреновец” по три обособени позиции:

Обособена позиция № 1: „Обновяване на паркова зона в УПИ III – 292, кв. 31, , по плана на с. Бело поле, община Ружинци, област Видин“;

Обособена позиция № 2 „Обновяване на паркова зона в УПИ I – 507, кв. 76, , по плана на с. Дреновец, община Ружинци, област Видин“;

Обособена позиция № 3 „Обновяване на паркова зона в УПИ V – 39, кв. 19, , по плана на с. Ружинци, община Ружинци, област Видин“..

Срок за получаване на оферти: 13.11.2019 г. 17.00 часа.

Отваряне на офертите: 14.11.2019 г. от 10:00  часа в Заседателна зала на община Ружинци, с.Ружинци, ул. „Георги Димитров” № 31, обл.Видин.

РЕШЕНИЕ за откриване на процедура – Приложение 1 >>>тук>>>

ОБЯВЛЕНИЕ за обществена поръчка– Приложение 1а >>>тук>>>

Техническа спецификация – Приложение 2 >>>тук>>>

Договор за обществена поръчка (проект) – Приложение 3 >>>тук>>>

Линеен календарен график – Приложение 4 >>>тук>>>

Сканирани инвестиционни проекти – Приложение 5 >>>тук1>>> ,  >>>тук2>>>

Дата на публикуване: 18.10.2019 г.