СМР – „Изграждане на спортна инфраструктура в две населени места на територията на община Ружинци – с. Ружинци и с. Бело поле” по две обособени позиции

Община Ружинци обявява публично състезание за възлагане на обществена поръчка с предмет „Избор на изпълните за извършване на строително – монтажни работи във връзка с изпълнението на проект с работно заглавие: „Изграждане на спортна инфраструктура в две населени места на територията на община Ружинци – с. Ружинци и с. Бело поле” по две обособени позиции:

Обособена позиция № 1: „Изграждане на спортна инфраструктура в УПИ XI-492 кв. 33 по плана на с. Ружинци, обл. Видин“;

Обособена позиция № 2 „Изграждане на спортна инфраструктура в УПИ IV-292 кв. 31, по плана на с. Бело поле, община Ружинци, обл. Видин“.

Срок за получаване на оферти: 11.11.2019 г. 17.00 часа.

Отваряне на офертите: 12.11.2019 г. от 10:00  часа в Заседателна зала на община Ружинци, с.Ружинци, ул. „Георги Димитров” № 31, обл.Видин.

РЕШЕНИЕ за откриване на процедура – Приложение 1 >>>тук>>>

ОБЯВЛЕНИЕ за обществена поръчка– Приложение 1а >>>тук>>>

Техническа спецификация – Приложение 2 >>>тук>>>

Договор за обществена поръчка (проект) – Приложение 3 >>>тук>>>

Линеен календарен график – Приложение 4 >>>тук>>>

Сканирани инвестиционни проекти – Приложение 5 >>>тук>>>

Дата на публикуване: 18.10.2019 г.