Община Ружинци обявява публично състезание за възлагане на обществена поръчка с предмет: Избор на изпълнител за упражняване на строителен надзор по време на строителните дейности, във връзка с изпълнението на строително – монтажни работи на проект с работно заглавие: „Обновяване на паркове и градини в три населени места на територията на община Ружинци – с. Ружинци, с. Бело поле и с. Дреновец“.

Срок за получаване на оферти: 28.01.2020 г. 16.30 часа.

Отваряне на офертите: 29.01.2020 г. от 11:00  часа в Заседателна зала на община Ружинци, с.Ружинци, ул. „Георги Димитров” № 31, обл.Видин.

РЕШЕНИЕ за откриване на процедура – Приложение 1 >>>тук>>>

ОБЯВЛЕНИЕ за обществена поръчка– Приложение 1а >>>тук>>>

Техническа спецификация – Приложение 2 >>>тук>>>

Договор за обществена поръчка (проект) – Приложение 3 >>>тук>>>

Методика за оценка на офертите >>>тук>>>

Дата на публикуване: 06.01.2020 г.