Община Ружинци обявява публично състезание за възлагане на обществена поръчка с предмет: „Избор на изпълнител за упражняване на строителен надзор по време на строителните дейности, във връзка с изпълнението на строително – монтажни работи на проект с работно заглавие: „Реконструкция и рехабилитация на улици и тротоари в общ. Ружинци, обл. Видин“.

Срок за получаване на оферти: 24.02.2020 г. 16.30 часа.

Отваряне на офертите: 25.02.2020 г. от 10:00  часа в Заседателна зала на община Ружинци, с.Ружинци, ул. „Георги Димитров” № 31, обл.Видин.

РЕШЕНИЕ за откриване на процедура >>>тук>>>

ОБЯВЛЕНИЕ за обществена поръчка >>>тук>>>

Техническа спецификация >>>тук>>>

Договор за обществена поръчка (проект) >>>тук>>>

Проект за СМР на обекта >>>тук>>>

Дата на публикуване: 31.01.2020 г.

*****************************************

Дата на публикуване: 30.03.2020 г. – Протокол № 1 на комисия за оценка на офертите >>>тук>>>

*****************************************

СЪОБЩЕНИЕ  >>>тук>>>

На основание чл. 57, ал. 3 от Правилника за прилагане на Закон за обществените поръчки, Ви уведомявам, че отварянето на ценовите предложения на допуснатите участници в обществена поръчка с предмет: „Избор на изпълнител за упражняване на строителен надзор по време на строителните дейности, във връзка с изпълнението на строително – монтажни работи на проект с работно заглавие: „Реконструкция и рехабилитация на улици и тротоари в общ. Ружинци, обл. Видин“, ще се извърши на 03.06.2020 г. от 10,00 ч. в заседателната зала на община Ружинци, с.Ружинци, ул. «Георги Димитров» № 31.

Председател на тръжна комисия – Е. Евтимов

Дата на публикуване: 29.05.2020 г.