Община Ружинци обявява публично състезание за възлагане на обществена поръчка с предмет: „Избор на изпълнител за упражняване на строителен надзор по време на строителните дейности, във връзка с изпълнението на строително – монтажни работи на проект с работно заглавие: „Реконструкция и рехабилитация на улици и тротоари в общ. Ружинци, обл. Видин“.

Срок за получаване на оферти: 24.02.2020 г. 16.30 часа.

Отваряне на офертите: 25.02.2020 г. от 10:00  часа в Заседателна зала на община Ружинци, с.Ружинци, ул. „Георги Димитров” № 31, обл.Видин.

РЕШЕНИЕ за откриване на процедура >>>тук>>>

ОБЯВЛЕНИЕ за обществена поръчка >>>тук>>>

Техническа спецификация >>>тук>>>

Договор за обществена поръчка (проект) >>>тук>>>

Проект за СМР на обекта >>>тук>>>

Дата на публикуване: 31.01.2020 г.