Проекти на нормативни актове след 12.09.2023 г.

На основение чл.26, ал. 4 от Закона за нормативните актове, в 14-дневен срок от публикуване на настоящия ПРОЕКТ за Изменение и допълнение на Правилник за организацията и дейността на Общински съвет – Ружинци, неговите комисии и взаимодействието му с общинската администрация на интернет страницата на община Ружинци, се предоставя възможност на заинтересованите лица да направят своите предложения и становища по проекта на правилник на e-mail: [email protected] или писмено в деловодството на Общински съвет – Ружинци, адрес: с.Ружинци, ул. „Георги Димитров” 31, обл Видин.

Проекта на докладната може да видите >>>тук>>>

Публикувано на дата: 19.01.2024 г.

Протокол за постъпили становища/възражения/мнения и препоръки  >>>тук>>>

Публикувано на дата: 09.02.2024 г.

***

Проекта на докладната може да видите >>>тук>>>

Публикувано на дата: 23.11.2023 г.

Протокол за постъпили становища/възражения/мнения и препоръки  >>>тук>>>

Публикувано на дата: 19.12.2023 г.